Tentoonstelling Tentoonstelling

 

 

 

 

 

       

 

       

 

       

 

       

 

       

 

       

       

 

       

 

       

 

       

 

       

 

       

 

Elk jaar organiseert Het Voerse Neerhof

een tentoonstelling, dit jaar voor de 37ste maal.

Gemeentelijke Feestzaal te Vossem

Zaterdag 05december 2015 van 10 tot 21 uur Zondag 06 december 2015 van 10 tot 18 uur

Inlichtingen en Deelnemingsformulieren bij: Dewit Philip Tel 02/687.90.76

Afsluiting inschrijvingen 0 november 2015 Inschrijvingen enkel naar:                                         dewit.voerseneerhof@hotmail.com

Wij nodigen U uit ook bij ons eens te komen met Uw mooie dieren

 

REEKSKAMPIOENEN  EN KAMPIOENEN   

Uitslagen 30e Tentoonstelling 2008

 

 

 

 

 ALGEMEEN KAMPIOENEN

  Beste Cavia: Vandenhove Kylian

  Beste Konijn:  Jacobs René    

 Beste Hoend: Simons Nico

  Beste Kriel: Trappeniers René

 Beste Duif: Brabant Pieter

 Beste Parkvogel: Van Brusselt Marc

 Beste watervogel: Paeps Yvan  

Geschonken door:

 Danny Huybrechts:  

 Beste VL. Reus geel: Mannaert Erika                   

 Beste VL. Reus ijzergrauw: Huybrechts Danny

 Beste VL. Reus konijngrijs: Mannaert Jozef-Marc

 Beste VL. Reus wit:  Huybrechts Danny

  Beste  Vl. Rues wit roodoog: Mannaert Erika   

 Prijs geschonken door:AdviesCommissie   

 Konijnen &Cavia’s Vlaams Brabant:                   

 Beste pelsdier: De  Winter Frans

 Aanmoedigingsprijs voor de jeugd:

                           Vandenhove Jesse

 

 

 

 

  

  REEKSKAMPIOENEN 

       Cavia's                                                                               

    Beste Gladhaar: Vandenhove Kylian    

       Konijnen             

     Beste Licht groot zilver: Jacobs René

     Beste Nederlandse hangoordwerg: Sterckx Nicole  

    Beste Parelfeh: Goethals Roland

     Beste Vaal Van Bourgondië: Dewinter Frans      

    Beste Vlaamse Reus: Huybrechts Danny    

         Hoenders

     Beste Araucana:Simons Nico

    Beste Welsummer: Arickx Robert

          Krielen

    Beste Australorp: Van Hees Steven  

    Beste Watermaalse Baardkriel: Borgers Kris     

          Duiven          

     Beste Belgische  hoogvlieger: Van der Bruggen José     

    Beste Berner leuwerik: Van Damme André

    Beste  King: Derden Françis

    Beste Lahore: Cammaert

     Beste Mokee: Jacobs Bjorn  

         Watervogels           

    Beste Campbeleend: Paeps Yvan

     Beste Merchtemse eend: Putteman Robert       

         Parkvogels     

    Beste Californische kuifkwartel: Borgers Kassandra

REEKSKAMPIOENEN  EN KAMPIOENEN   

Uitslagen 37e Tentoonstelling 2015

 

Voor TT Reglement

 

Voor Inschrijving

 

Aanmoedigingsprijs voor de jeugd :   Vandenhove  Jesse  

V

Click op de afbeelding

en U ziet een  dia voorstelling:

Aan iedereen van harte proficiat met de behaalde resultaten!

 

TENTOONSTELLINGSKAMPIOEN 2016:  Brabant  Pieter  

Clubkampioen 2016:   Vanbrusselt Marc

Bestand: TT-reglement 2016 -.pdf

Bestand: TT inschr-2016.doc

Bestand: Certificaat TT16.pptx